POSTUPOVÝ ŽEBŘÍČEK NA MM ČKNO 2018

PP = přednostní právo, VZ - výběrový závod, ZK - zkouška. U shodného počtu bodů rozhoduje dřívější podání přihlášky.

SEZNAM ZÁVODNÍKŮ:


1. Černý Marek, Extreme Orex Aykmar                                                    PP 288 b.
2. Ouška Václav, Qvido Vepeden                                                                PP 288 b.
3. Pejša Martin, Perla z Vojanky                                                                PP 280 b.
4. Barát Jiří, Hexa Jivě-Toka                                                                      PP 279 b.
5. Pohlová Petra, Alyscha Anmireto Moravia                                         PP 278 b.
6. Jozová Jitka, Duel von Sramek                                                              PP 273 b.
7. Vaníček Pavel, Champagne z Mokropeské zahrady                          PP 273 b.
8. Matoušek Martin, Vicky Favory Cross                                                 VZ 287 b.
9. Ausficírová Jana, Athos Smolkovský les                                              VZ 283 b.
10. Truksa Milan, Hoky Monur                                                                  VZ 279 b.
11. Šimková Petra, Cherokee ze Stříbrného kamene                             VZ 276 b.
12. Kristová Karolína, Maffia van Blutsenhof                                        VZ 275 b.
13. Říha Radek, Joseph Anrebri                                                                   VZ 274 b.
14. Skořepa Libor, Cirra z Rexovy ohrady                                                 VZ 274 b.
15. Vitvar Ladislav, Flash Aykmar                                                            VZ 272 b.
16. Chmurová Lenka, Hifi Mapes                                                              VZ 271 b.
17. Chýlová Dagmar, Ozzy Miss Jakoso                                                    VZ 270 b.
18. Heinzke Patrik, Dorota Anilorak                                                         VZ 268 b. 
19. Šmíd Jiří, Charlie z Údolí Úpy                                                              VZ 267 b.  
20. Nelibová Alice, Woody z Ditčina dvora                                              VZ 266 b       
21. Ostrčilík Marek, Beembo Erpemos                                                    VZ 266 b.
22. Weinertová Stanislava, Bax Levemar                                                VZ 265 b.
23. Sloupová Naďa, A'Bruno pod Blaníkem                                            VZ 264 b.
24. Blažková Lenka, Derro Grayblack                                                      VZ 262 b.
25. Pekárek Jindřich, Fergie ze Stříbrného kamene                             VZ 262 b.
26. Hulíková Hana, Princess Pussy ze Slovanského domu                 ZK 295 b.
27. Kalliontzis Christos, Grant z Duhového lesa                                  ZK 294 b.
28. Jirásková Martina, Viva Aritar Bastet                                              ZK 291 b.  
29. Hanel David, Colombo Moravská kometa                                        ZK 291 b.
30. Skokan Zdeněk, Hesi Zde-Sko                                                           ZK 290 b.
31. Korda Pavel, Largo Orrylordblack                                                    ZK 289 b.
32. Valla Rudolf, Gripen z Kuřimského ráje                                          ZK 288 b.
33. Ťok Jiří, Ingo z Kraje husitů                                                              ZK 288 b. 
34. Fürstová Petra, Ackey Levemar                                                        ZK 288 b.
35. Kremlová Hana, Ben Elzet                                                                 ZK 288 b.
36. Michalík Táňa, Cher Suché Lazce                                                     ZK 287 b.
37. Lasák Stanislav, Zoee Gard Bohemia                                               ZK 287 b.  
38. Sedláčková Světlana, Baxter Budíkovice                                         ZK 287 b.
39. Okruhlicová Lucia, Dasso z Vozovky                                                ZK 286 b. 
40. Sehnal Jaroslav, Weesy z Mnichovy zahrady                                  ZK 286 b. 

41. Hulík Dušan, Bax Cleans                                                                    ZK 286 b. 

42. Berdychová Zuzana, Balboa Moravská kometa                             ZK 286 b.
43. Klomínský Břetislav, Chalsea z Údolí Úpy                                     ZK 286 b.
44. Stodůlka Lubomír, MVDr., Kaj z Klídkova dvora                          ZK 286 b.
45. Machová Renata, Jenny Anrebri                                                      ZK 284 b.
46. Macharáčková Alena, Arran z Kraje Karla IV.                               ZK 283 b.
47. Prachatická Aneta, Bambi Vikar                                                      ZK 283 b. 
48. Palečková Gabriela, Faty od Tyrušky                                              ZK 282 b.
49. Kaslová Andrea, Dario Heriwell                                                       ZK 281 b.  
50. Hulíková Kateřina, Orphee ze Slovanského domu                       ZK 281 b.
51. Zimová Denisa, Boss z Bukovanské osady                                    ZK 281 b. 
52. Králík Josef, Ylto z Daskonu                                                             ZK 281 b.
53. Uřičař Martin, Izzy Opavia Hof                                                       ZK 280 b.
54. Jílek Jaroslav, Rena Vepeden                                                           ZK 280 b. 
55. Hůza Ladislav, Nando ze Zelené úžlabiny (divoká karta prezidenta ČKNO)
_______________________________________________   

NÁHRADNÍCI:


1. Vít Jaroslav, Xerxes Manepo Ideál                                                  ZK 280 b. 

2. Smejkalová Iveta, Ashley Tespo Bohemia                                     ZK 280 b.  

3. Dejmek Josef, Quattro Vepeden                                                       ZK 279 b.

4. Skokanová Ludmila, Jagira Aykmar                                               ZK 278,5 b.